WhatsApp chystá dvě praktické novinky. Kterou využijete víc?

WhatsApp beta připínání zpráv rychlá volba

Vývojáři populární chatovací služby WhatsApp pokračují v nastoleném tempu z posledních měsíců a nepřestávají do tohoto “kecálka” přinášet jednu novou funkci či změnu za druhou. Server WABetaInfo našel v posledních beta verzích aplikace pro Android mimo jiné dvě novinky, které můžeme s klidem označit za velmi praktické. Jedna se může hodit uživatelům, kteří přes WhatsApp pravidelně uskutečňují hovory. Druhá by měla potěšit hlavně členy chatovacích skupin.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V beta verzi 2.23.3.15 se objevily stopy po možnosti vytvořit z aplikace WhatsApp na plochu telefonu zástupce, kterým se dá zahájit hovor s vybraným uživatelem. Tato tzv. rychlá volba se bude líbit těm, kteří pravidelně volají menšímu množství lidí.

WhatsApp beta rychlá volba

Beta verze 2.23.3.17 zase odhalila postupně zaváděnou možnost připínání zpráv do horní části chatu. Tato novinka může dobře posloužit v podstatě v kterékoli skupinové konverzaci, kde bude potřeba mít nějakou informaci neustále na očích. My se na tuto změnu rozhodně těšíme.

WhatsApp beta připínání zpráv připnutá zpráva

Která z těchto novinek vám přijde užitečnější?

Zdroj: WABetaInfo 1, 2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)