Na WhatsAppu za vás může začít kompletně vystupovat avatar

WhatsApp avatary

Společnost Meta oficiálně oznámila příchod další kreativní funkce do aplikace WhatsApp. Uživatelé tohoto populárního “kecálku” budou mít brzy možnost využívat v rámci zpráv i při nastavování profilu vlastního avatara. Podobně jako na Facebooku tak bude možné nechat za sebe vystupovat věrohodnou či úplně smyšlenou vizuální identitu. Ve zprávách může avatar zastat řadu reakcí.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

“V konverzacích s přáteli a rodinou na WhatsAppu mohou od dnešního dne uživatelé používat samolepky avatarů. Novinka poskytuje personalizovaný způsob, jak vyjádřit svou individualitu. Avatarem se uživatelé mohou také prezentovat, aniž by použili svou skutečnou fotku, což zvyšuje pocit soukromí,” stojí v tiskové zprávě k novince, která už plošně míří do aplikací v rámci aktualizace.

Avatars on WhatsApp

Avatars on WhatsApp

“Uživatelé budou mít k dispozici nepřeberné množství účesů, rysů obličeje a oblečení, ze kterých si vytvoří vlastního avatara. Personalizovaného avatara půjde nastavit i jako profilovou fotografii, k dispozici bude i 36 vlastních samolepek, které odráží různé emoce a činnosti,” dodává Meta.

Nastavíte si ve WhatsAppu avatar? I jako profilovku?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)