Populární Whatsapp kecálek nově i na vašem zápěstí

android wear whatsapp

Jak se zdá, systém Android Wear má před sebou slibnou budoucnost. Nedlouho po jeho představení se jednotliví vývojáři snaží optimalizovat svoje aplikace i pro chytré hodinky s tímto systémem, což musí Googlu dělat radost. Posledním významným přírůstkem je podpora populárního kecálku Whatsapp. Aplikaci, která si za dobu své existence vysloužila přes 500 milionů stažení, můžete nyní instalovat i do hodinek, jako jsou LG G Watch nebo Samsung Gear Live.

whatsapp-031212-650x0

Podpora Android Wear přichází společně s aktualizací na verzi 2.11.318. Momentálně je update v určitém stádiu bety. Není jej totiž možné stáhnout z Google Play, jedinou možností, jak se k němu dostat, je skrze oficiální stránky Whatsappu.

A co všechno ze svého zápěstí s Whatsappem dokážete? Samozřejmostí je upozornění na nové zprávy + náhled jejich obsahu. Na zprávy můžete zároveň i odpovídat. Diktovat lze buď hlasem, nebo si vybrat některou z jednoduchých předdefinovaných zpráv typu: zavolám později, jsem ve škole a tak dále.

lg-g-watch whatsapp

Podle dostupných informací má současná verze ještě pár nedodělků a bugů, ale v každém případě jsme rádi, že se vývojáři snaží nalézt pro chytré hodinky co nejširší uplatnění. Uvidíme, za jak dlouho se aktualizace oficiálně podívá i do Google Play.

Vlastníte Android Wear hodinky? Jaké aplikace na nich používáte?

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Zdroj: KickedFace.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)