Google zřejmě příští týden odhalí velké změny ve Wear OS

Google odhalí velké změny ve Wear OS

Příští týden se koná první letošní konference Google I/O, kde se bude hovořit o aktualizacích všech různých platforem. Google prý zároveň odhalí velké změny Wear OS, ovšem bude se mluvit i o Androidu a ostatních Google službách.

Google odhalí velké změny ve Wear OS

Web AndroidPolice uvedl, že několik uživatelů, kteří využívají operační systémy Android a Wear OS bylo žádáno k vyplnění dotazníku, který se měl vyptávat právě na použitelnost Wear OS. Prozatím se však americkému gigantovi daří držet většinu věcí pod pokličkou. S akvizicí Fitbitu se hojně spekulovalo o hodinkách Pixel Watch, které jsme však dodnes neviděli. I o nich by mohlo na konferenci padnout pár slov. Za posledních několik měsíců Google některé Wear OS aplikace aktualizoval. Můžeme zmínit třeba Google Fit či nedávnou aktualizaci Google Gboard.

Zkrátka na této konferenci má být na systém Wear OS kladen velký důraz a to i vzhledem k tomu, že jsme se dlouho nedočkali žádné významné aktualizace. Je taktéž pravděpodobné, že se dočkáme zlepšeného výkonu u hodinek s čipsetem Snapdragon Wear 4100.

Jaký systém máte u hodinek nejraději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)