Spotify aplikace pro Wear OS hlásí nejzajímavější update své historie

Wear OS Spotify stahování hudby

Americká společnost Google v těchto dnech oznamuje v rámci své tradiční konference I/O jednu produktovou a softwarovou novinku za druhou. Týká se to i Wear OS, operačního systému pro hodinky a další nositelnou elektroniku. Tomuto prostředí věnovali vývojáři v posledních měsících hodně pozornosti a aktuální novinky hovoří o mnoha změnách a vylepšeních. Pozadu přitom nezůstávají i autoři aplikací, které jsou na míru šité právě tomuto “nositelnému” systému. Spotify například v rámci svého Wear OS nástroje zavádí možnost stahování hudby.

Android Developer Story: Spotify on Wear OS

Android Developer Story: Spotify on Wear OS

Nová vychytávka jistě potěší každého uživatele této služby, který chce občas vyrazit s hodinkami bez připojení k internetu někam, kam s sebou nehodlá brát telefon. Novinka povyšuje zařízení s Wear OS z obyčejného ovladače hudby na mobilu na plnohodnotný přehrávač fyzicky uloženého obsahu. Možnost stahování se nebude v nové Spotify aplikaci pro Wear OS týkat nutně jen hudby, ale dostupné bude i u podcastů. Zatím není úplně přesně jasné, kdy bude tato nová verze aplikace nasazena a rozšířena.

Jak často “řešíte” hudbu přes hodinky?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)