Waze dostává důležitou aktualizaci na Android Auto. O co jde?

waze

Jedna z nejoblíbenějších navigačních aplikací, Waze dostává novou aktualizaci na Android Auto. Poměrně dlouho se neobjevila v žebříčku nejstahovanějších aplikací a je jasné, že ji nyní využívá méně uživatelů, než před koronavirem, přesto se chce neustále zlepšovat a tak vývojáři přináší zajímavé nové funkce.

Waze dostává důležitou aktualizaci na Android Auto

Nejnovější verze Waze 4.68.1.0, kterou si můžete aktuálně stáhnout na Android skrz obchod Google Play přináší důležitý update pro Android Auto. Zmenšuje totiž příliš velká vyskakovací okna, která se zobrazují na displeji. Pokud jste někdy Waze v Android Auto použili tak víte, že některé notifikace či tlačítka jsou zbytečně velká. Dochází pak k situacím, kdy nevidíme mapu, ale pouze novou zprávu. A vzhledem k tomu, že se v této aplikaci s notifikacemi potkáváte poměrně často to bylo poměrně nepříjemné.

Waze - GPS, navigace a provoz
Waze - GPS, navigace a provoz
waze dostává aktualizaci android auto

Vývojáři aplikace Waze se tak rozhodli tuto nepříjemnost co nejvíce zlepšit a notifikace jsou nyní mnohem menší, přesto však dobře viditelné. Aktualizace kromě jiného obsahuje také vylepšení stability a opravy některých chyb. Aplikace by tak měla běžet plynuleji.

Jak často nyní používáte Waze?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)