Na Android zamířil populární PC prográmek s živými tapetami

Wallpaper Engine Android aplikace živé tapety

Živé tapety jsou prvek, který je s námi ve světě počítačů i mobilů už poměrně dlouhou dobu. A evidentně stále frčí. Dokazuje to nejen dlouhodobá popularita webů a instalovatelných nástrojů, které je nabízejí, ale v tuto chvíli i fakt, že na Android míří jako aplikace jeden z nejpopulárnějších programů v této oblasti – Wallpaper Engine.

Wallpaper Engine
Wallpaper Engine

Pokud jej ještě neznáte, tak jde za běžných okolností o placený nástroj, který obsahuje kvanta živých tapet a také možnosti, jak si vlastní vyrobit. O jeho významu svědčí i to, že je k zakoupení ve službě Steam. Nyní za 4 eura, tedy asi 100 Kč. Android verze je ke stažení zdarma a jde o “companion” aplikaci, takže si bere data ze svého protějška v PC. Uživatel má možnost přemístit svou kolekci do mobilu a tam oblíbené živé tapety používat také.

Podporovány jsou video formáty, gify i animované 2D a 3D grafiky. Nastavit se dají také manuálně zvolené cykly nebo reakce kolekce na denní dobu. Aplikace umí také animace pozastavit, pokud telefon kvůli nedostatku energie přejde do úsporného režimu. Díky tomu, že je nástroj vždy nutně spojen s již jednou zaplacenou PC verzí, nezobrazují se v něm žádné reklamy. Vypadá to, že budeme muset poupravit naše nedávné tipy na nejlepší aplikace pro živé tapety.

Jak jste vybírali současné tapety pro mobil a PC?

Zdroj: acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)