Balíček Voyo míří do O2 TV. Nabídne mimo jiné programy Nova Sport 3 a 4

voyo o2 tv

Službu Voyo, která spadá pod televizi Nova si bude nově možné objednat také skrz O2. Tento mobilní operátor totiž jako první poskytovatel IPTV začne Voyo nabízet, takže si jej budou moci pořídit jak noví, tak stávající zákazníci. Služba bude dostupná od 1. prosince ke všem tarifům.

Balíček Voyo v sobě kromě samotné služby zahrnuje také přístup ke kanálům Nova Lady, Nova Sport 3 a Nova Sport 4, což je fajn benefit zejména pro milovníky fotbalu, kterého je na kanálech Nova Sport hromada. “Snažíme se našim zákazníkům pravidelně přinášet nový prémiový obsah. Nový balíček Voyo přinášíme v předvánočním čase. Věříme, že jeho obsah zpříjemní zákazníkům přípravy na svátky i ukrátí sychravé dny,” nechala se slyšet šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová.

Nový balíček bude k dostání od 1. prosince a to k tarifům O2 Modrá, O2 Bronzová, O2 Stříbrná a O2 Zlatá. Jeho cena bude činit 159 Kč měsíčně, což je standardní, avšak zdarma dostanete přístup k již zmíněným sportovním kanálům.

Zkoušeli jste si někdy předplatit Voyo?

Zdroj: tisková zpráva O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)