Menu

Volkswagen a nápaditá reklama proti telefonování za volantem

Každoročně se na silnicích stanou tisíce dopravních nehod a některé bohužel končí i tím nejhorším způsobem. Volkswagen se snaží novou reklamou s názvem Eyes on the road apelovat na zodpovědnější chování za volantem a to právě v souvislosti s mobilními telefony. Jak se ve videu dozvíte, tak velká část dopravních nehod je v dnešní době způsobena právě nepozorností za volantem, kvůli psaní a čtení sms a emailů. Také telefonování odvádí pozornost od silnice a v tom horším případě řidiči nepoužívají ani handsfree.

volkswagen eyes on road

Není třeba se ani snažit a denně můžete vidět v autech řidiče telefony používat a možná k nim sami patříte. Dokonce i my v redakci bychom měli zpytovat svědomí. Video je skutečně nápadité a Volkswagen se pro dosažení pointy nebál lehce manipulovat s diváky v kině v Hong Kongu. Podívejte se sami jak to celé dopadlo.

http://youtu.be/JHixeIr_6BM

Zdroj: youtube

 

Komentáře

Policak

Policak

14.6.2014 12:56

Hlavně že ten stejný VW nasere všude kolem hlavních tahů a dálnic megaboardy s LED diodami, aby co nejvíce odvedl pozornost řidičů od provozu. Proberte se a uvažujte, než ho začnete nekriticky chválit.

Verny

verny 0

z aplikace
14.6.2014 13:56

Policak:
ted jsem jel po dalnici z Usti do Prahy a zpet po stare. Z Prahy jsem jel jako pres Zdiby. Neviděl jsem (nevsiml jsem si) ani jednou co popisujes.

Bez ohledu na to myslim, ze to je dobry napad a kazdemu to ukaze jak chvilka nepozornosti muze skoncit.

ps. pouzivam HF sluchatko :-)

Beren

Beren 0

14.6.2014 14:13

Policak
Nějak jsem si nekritické chvály nevšiml. A každý takový počin je chvályhodný. Kdybys s tím přišel ty, byl bys také pochválen :-)

Ivo Rundt

z aplikace
14.6.2014 18:54

Nechápu jednu věc a bohužel jsem toho častým svědkem, že spoustě lidem nevadí utratit za auto stovky tisíc, ale už nenajdou pár stovek na handsfree (ale abych byl nestranný, tekefonují i ti, co jejich auto už hodně pamatuje). Když už chce někdo hazardovat se svým životem ať to dělá někde jinde a jinak. Auto je bohužel zbraň a umí zabíjet i při nízkých rychlostech.

freddy158

15.6.2014 10:36

Ivo Rundt” přesně..každej den vidím desítky lidí většinou s autem za milion jak telefonuje a nenajde litr na handsfree…obnovil bych pojizdne šibenice :-P :-D

RSS (komentáře k článku)