Zlevněná Vodafone Zlatá karta má 11 GB dat a free SMS za 175 Kč měsíčně

Vodafone Zlatá karta 11 GB SMS 175 Kč sleva nabídka předplacená karta předplacenka

Český Vodafone oprášil a trochu vylepšil jednu svou předvánoční nabídku a k dispozici je jeho nová Zlatá karta. Předplacenka, která má v základu 6 GB dat na prosurfonání, dalších 5 GB dat po manuální aktivaci a volné SMSky, je ještě výhodnější než předtím. Ale jen na omezenou dobu a za splnění určitých podmínek.

Vodafone Zlatá karta 11 GB SMS 175 Kč sleva nabídka předplacená karta banner

Zlatá karta, která vychází z nabídky jménem “Předplacená karta 30”, je ve formě klasické SIMky k dostání za 200 Kč a je na ní stokorunový kredit. To je ale ta méně podstatná informace. Vodafone u této předplacenky, kterou si má zákazník běžně dobíjet částkou 349 měsíčně, nabízí na půl roku 50 % slevu. Pro využití výhod je tak potřeba platit měsíčně jen 175 Kč, přičemž stále platí i možnost přidání pěti gigabajtů dat skrze mobilní aplikaci Můj Vodafone.

“Na kartě je již aktivovaný Balíček ke kartě 6 GB a SMS v síti neomezeně na 6 měsíců s 50 % slevou. Na první měsíc je balíček v ceně karty, následujících 5 měsíců se obnoví za 175 Kč měsíčně. Pokud nebudete mít na obnovu dostatek kreditu, balíček se zruší a na jeho zvýhodněnou cenu ztrácíte nárok. Každý měsíc si můžete v samoobsluze Můj Vodafone vyzvednout k balíčku 5 GB navíc,” popisuje operátor na webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na jak dlouho by vám vydrželo 11 GB dat?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)