TOPlist

Vodafone zdražuje své služby. O kolik se vám zvedne cena vyúčtování?

vodafone zdražení tarifů

Operátor Vodafone v důsledku rostoucích cen energií zdražuje všechny své tarify a to o 9 %. Změny se dotknou jak nových, tak stávajících zákazníků. Kromě tarifů se zdražení týká dalších služeb, jako jsou třeba datové balíčky.

Pokud vás zajímá, zda se zdražení týká i vašeho tarifu, mrkněte na oficiální dokument od Vodafone. Dá se ale s téměř 100% jistotu říct, že pokud využíváte nějakou mobilní službu od tohoto operátora, bude se zdražení týkat i vás.

Na vině jsou prý ceny energií

Důvodem jsou již zmíněné ceny energií, o kterých hovořil generální ředitel společnosti Vodafone: „Dopad vyšších nákladů na zákazníky se nám doposud dařilo mírnit i díky tomu, že jsme nakupovali energie chytře a dopředu, aby jejich cena byla co nejnižší. Zvýšili jsme také naši vnitřní efektivitu. Nechceme ale, aby jakákoliv úsporná opatření šla na úkor kvality služeb, které poskytujeme, a proto navýšíme ceny paušálních mobilních služeb,“ vysvětlil Petr Dvořák. Zmínil také, že je možné ušetřit v případě, že budete platit více služeb najednou (internet, TV, mobilní tarify..).

Můžeme zmínit, že studentský tarif #jetovtobě 3 GB bude stát po zdražení 327 Kč, namísto původních 299 Kč, což ve svém rozpočtu asi nepocítíte. U nejdražšího tarifu Neomezený Premium 5G je ale navýšení z 1 199 Kč na 1 307 Kč už patrné. Nové ceny začínají platit již 26. února 2023, tedy za necelý měsíc. Pokud se chcete mrknout na nové ceny, můžete tak učinit v dalším dokumentu.

O jakou částku se zvedne cena vašeho tarifu?

Zdroj: Vodafone

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)