TOPlist

Vodafone začal prodávat telefony Realme. Jaké slevy nabízí?

vodafone realme 7

Vodafone přidal do svojí nabídky novou populární značku Realme, která má kořeny v rodině firem Xiaomi. Nově už lze u Vodafone pořídit Realme 7 s osmijádrovým procesorem od 477 Kč. Jak získat u Vodafone slevu na Realme?

Prvním modelem od Realme v nabídce operátora Vodafone je model Realme 7. Vodafone chce cílit tímto modelem obzvláště na mladé uživatele a hráče her. Telefon nabídne za dostupnou cenu osmijádrový MediaTek Helio G95 s 6 GB RAM. Kapacita úložiště v telefonu je 64 GB. Realme 7 je také vybaveno velkým displejem s úhlopříčkou 6,5“, rozlišením 2400 x 1080 a obnovovací frekvencí 90Hz. Kapacita baterie je solidních 5000mAh. Velký displej a baterie s vysokou kapacitou se tak jistě budou hodit nejen pro mobilní hraní.

Vodafone nabízí slevy na Realme 7 pro nové i stávající zákazníky. Plná cena telefonu v nabídce Vodafone činí 4 477 Kč. Nový zákazník může získat Realme 7 za 477Kč s tarifem Red Extra. Pro většinu případných zákazníků bude ale asi mnohem zajímavější nabídka telefonu za 2477Kč s tarifem Red Basic, který přijde na 599Kč měsíčně. Kompletní podmínky akce najdete na webu operátora. Vodafone plánuje do svojí nabídky brzy zařadit další modely Realme.

realme 7 | Official Unboxing

realme 7 | Official Unboxing

Jak vás oslovila nabídka Realme od Vodafone?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)