Vodafone začal prodávat telefony Realme. Jaké slevy nabízí?

vodafone realme 7

Vodafone přidal do svojí nabídky novou populární značku Realme, která má kořeny v rodině firem Xiaomi. Nově už lze u Vodafone pořídit Realme 7 s osmijádrovým procesorem od 477 Kč. Jak získat u Vodafone slevu na Realme?

Prvním modelem od Realme v nabídce operátora Vodafone je model Realme 7. Vodafone chce cílit tímto modelem obzvláště na mladé uživatele a hráče her. Telefon nabídne za dostupnou cenu osmijádrový MediaTek Helio G95 s 6 GB RAM. Kapacita úložiště v telefonu je 64 GB. Realme 7 je také vybaveno velkým displejem s úhlopříčkou 6,5“, rozlišením 2400 x 1080 a obnovovací frekvencí 90Hz. Kapacita baterie je solidních 5000mAh. Velký displej a baterie s vysokou kapacitou se tak jistě budou hodit nejen pro mobilní hraní.

Vodafone nabízí slevy na Realme 7 pro nové i stávající zákazníky. Plná cena telefonu v nabídce Vodafone činí 4 477 Kč. Nový zákazník může získat Realme 7 za 477Kč s tarifem Red Extra. Pro většinu případných zákazníků bude ale asi mnohem zajímavější nabídka telefonu za 2477Kč s tarifem Red Basic, který přijde na 599Kč měsíčně. Kompletní podmínky akce najdete na webu operátora. Vodafone plánuje do svojí nabídky brzy zařadit další modely Realme.

Jak vás oslovila nabídka Realme od Vodafone?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)