Vodafone má problémy s výpadky. Nefungují hovory, ale ani internet a SMS

vodafone problémy s výpadky internet hovory sms

Máte Vodafone a od potýkáte se od včerejšího večera s výpadky sítě? Nejste jediní. I my v redakci s nimi máme doteď problémy. Kolem dnešní 1 hodiny ranní se nám nedařilo připojit k internetu ani odesílat SMS zprávy. Hovory fungují tak napůl, přičemž občas neslyšíme protistranu, nebo hovor jednoduše vypadne. Společnost se k situaci již stihla vyjádřit.

Na oficiální české Facebookové stránce operátora stojí příspěvek: “Vážení zákazníci, s ohledem na aktuálně velmi vysoký provoz v mobilních sítích může docházet k potížím s propojováním hovorů, a to zejména při volání mezi sítěmi. Spolu s ostatními mobilními operátory se snažíme situaci co nejdříve vyřešit. Prosíme vás o trpělivost a děkujeme za pochopení.”

vodafone výpadky

Lidé hlásí problémy s hovory v celé republice, přičemž výpadky internetu a SMS jsou dle operátora pouze lokální. Dle slov zákazníků jim internet občas naskočí, ale po chvilce zase vypadne. Z této situace pochopitelně nejsou nadšení. “Člověk potřebuje obvolat doktory, už kvůli dětem.. A nikam se nedovolá, tak Vám pěkně děkujeme za přidělání starostí.. Už je to ostuda.”, je jeden z komentářů. To, kdy bude vše zase v pořádku zatím operátor nesdělil, ale na vyřešení usilovně pracuje.

Také řešíte s Vodafone výpadky sítí?

Zdroj: Facebook Vodafone

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)