Stejná cena, 2x více dat. Vodafone vylepšil předplacenky

Vodafone předplacenky předplacené karty více dat 2022

Mít předplacenou kartu u Vodafone je nově o něco výhodnější. U všech svých nabídek zvedl operátor objem dostupných dat. Například původní balíček s 500MB stropem pro přenosy a cenou 139 Kč nyní za stejné peníze poskytne na surfování 1,2 GB dat. O něco dražší balíček za 249 Kč nyní namísto 1,2GB limitu nabízí 2,5 GB dat a za nejvyšší poplatek 349 Kč může mít zákazník 6 gigabajtů dat. U všech těchto dobíjecích karet jsou zdarma SMSky do sítě Vodafone.

Předplacené balíčky si lze aktivovat v aplikaci Můj Vodafone, internetové samoobsluze nebo pomocí SMS zprávy. Objem dat se navyšuje na všech předplacených balíčcích, které si zákazníci aktivují od 9. května 2022. Stávajícím zákazníkům se navýšený objem dat projeví při nejbližší obnově balíčku.

Takto nastavené předplacenky fungují vždy měsíc od aktivace a automaticky se obnovují – zákazníkovi tedy stačí mít dostatečný kredit a nemusí se o nic starat. Nabídku mohou využít všichni noví i stávající zákazníci společnosti Vodafone s předplacenými kartami, včetně Tarifu na míru s předplacenou platební metodou.

Která varianta by vám nejvíce vyhovovala?

Zdroj: Vodafone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)