Vodafone představil nejvýhodnější tarify s neomezenými daty na trhu

vodafone tarify s neomezenými daty

Vodafone v červnu představil své první tarify s neomezenými daty. Ke konci srpna zvýšil limitující rychlost 5Mb/s na dvojnásobek, tedy 10Mb/s a nyní přichází s dalšími možnostmi. Mezi nimi se nachází také varianta bez omezení rychlosti. V kombinaci s těmito tarify je možné pořídit si výhodně také internet na doma. Na kolik tarify vyjdou a co vůbec Vodafone nabízí?

Když Vodafone představil tarify s neomezenými daty, cílil především na rodiny, nikoliv na jednotlivce. Tarify pro více osob jsou mnohem výhodnější, než ty pro jednotlivce, což nyní operátor změnil. Pokud se někdo rozhodl pořídit si takový tarif jednotlivě, musel navíc využívat pevný internet od Vodafonu, což ho ve finále vyšlo na přibližně 2 400 korun za měsíc. Přitom stejný tarif pro čtyři osoby i s pevným internetem vyjde na 2 800 korun, což nám dává rozdíl 400 korun, ovšem se třemi lidmi navíc. Navíc s omezením rychlosti na 10Mb/s.

Vodafone tarify s neomezenými daty

S novými tarify si může celkem výhodně pořídit tarif také jednotlivec. Vyjde na 799 korun stále s nutností pevného internetu, který začíná na 399 korunách. Stále však člověk ušetří 1 200 korun měsíčně, což rozhodně není málo. Pokud by vám ani toto nestačilo, připravil si Vodafone tarif s neomezenými daty i neomezenou rychlostí, který i s pevným internetem vyjde na 1 996 korun. To je hodně peněz, na druhou stranu pokud někdo internet hojně využívá také na cestách (například ke své práci), může znít tato nabídka zajímavě. Budete mít neomezený a rychlý internet jak doma, tak všude, kde je pokrytí LTE. Je potřeba dodat, že je tato nabídka časově omezená a to od 1.11.2019 do 31.1.2020.

Co říkáte na Vodafone tarify s neomezenými daty?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)