Vánoce u Vodafone: Slevy na telefony i Playstation, neomezená data zdarma a levnější tarify

vodafone vánoční nabídka
  • Vodafone přispěchal s letošní vánoční nabídkou
  • Rozdává data i slevy na zařízení až do výše 8 tisíc
  • Levněji můžete pořídit tarify i pevný internet

V rámci své vánoční kampaně nabízí Vodafone slevy na produkty, k dispozici jsou také repasované telefony iPhone s dvouletou zárukou, podobně jako u O2. Tarif Super + je nyní dostupný se slevou přes 240 korun a pro předplacené karty jsou přichystány až dva týdny neomezených dat zdarma. Vodafone také připravil speciální nabídky pro diváky Vodafone TV a studenty.

Vodafone poskytuje slevy až 8 tisíc na širokou škálu elektroniky, včetně herních konzolí Sony PlayStation 5, televizorů, hodinek a telefonů. Slevy až 5 000 korun jsou dostupné pro každé telefonní číslo a jsou určeny jak novým, tak stávajícím zákazníkům. Mladí lidé a studenti do 26 let, kteří mají neomezené tarify #jetovtobě Super+ a Premium 5G mohou získat rovněž slevu na zařízení a to až do výše 5 000 korun. Pro úplné podmínky akce a konkrétní produkty ve slevě se mrkněte na oficiální web.

Jaké je Lubošovo opravdové přání?

Jaké je Lubošovo opravdové přání?

Ten kdo si pořídí tarif Super+, tedy neomezený tarif s rychlostí omezenou na 20 Mb/s v kombinaci s pevným internetem jej může získat za 755 korun měsíčně a to napořád. Normálně je přitom o 240 korun dražší. K předplaceným kartám jsou připraveny až dva týdny neomezených mobilních dat zdarma.

Uživatelé Vodafone TV si mohou každý adventní víkend vyzvednout exkluzivní obsah z platforem HBO a HBO Max a zkrátit si tak čekání na Ježíška, pokud si koupíte chytrý televizor od Sony, dostanete Vodafone TV na tři měsíce zdarma.

Opravdová přání, opravdové dárky

Opravdová přání, opravdové dárky

V neposlední řadě operátor prodlužuje akční nabídku, kdy si zákazníci mohou pořídit pevné internetové připojení jen za 299 korun měsíčně na prvních šest měsíců, akce se týká i nejvyšší gigabitové rychlosti.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Jak se vám zamlouvá vánoční nabídka od Vodafone?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)