Vodafone TV má nově aplikaci pro televizory s Androidem

Vodafone TV aplikace Android TV

Služba Vodafone TV oslavila na začátku letošního dubna dva roky svého působení na českém trhu a v rámci tohoto výročí dorazilo několik novinek. K prvním narozeninám dostala loni platforma prémiový set-top box, který lze ovládat i hlasem. Nyní se rozrůstají možnosti, jak sledovat pořady na více obrazovkách a jak si vytvořit televizní koutek kdekoli a kdykoli. Původně mobilní aplikace se totiž oficiálně dostává také do televizního systému Android TV a vlastních prostředí dalších výrobců.

„Naší snahou je i nadále přinášet nové možnosti pohodlného sledování Vodafone TV. Tu si mohou nově zákazníci pustit i na televizorech se systémem Android, které jsou mladší než pět let a vybaveny minimálně systémem Android 5.0. Současně pracujeme i na dalších televizních platformách, například pro televize Samsung nebo LG,“ říká Milan Raška, ředitel oddělení rozvoje televizní a internetové služby společnosti Vodafone.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

Kromě rozšiřování dostupnosti aplikace má Vodafone TV nastaly i další změny. Od 1. dubna je například na programu Vodafone 100 prémiový dokumentární kanál National Geographic Wild a programová nabídka se rozšířila i o dětský kanál Nick v ukrajinštině, vysílá pohádky jako Tlapková patrola, Tučňáci z Madagaskaru nebo Želvy Ninja. Dostupný je na pozici 135 všem zákazníkům s tarify Klasik, Komfort a Komplet. Doplnil tak už dříve spuštěný ukrajinský program 1+1 International.

Na jakém zařízení nejčastěji sledujete Vodafone TV (či jinou IPTV)?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)