Vodafone vytáhl zpod pultu vylepšený tarif Start se 3 GB dat

Vodafone limitovaný tarif 3 GB 100 SMS 130 minut

Český Vodafone vrací po několika měsících do nabídky svůj “podpultový” tarif, v jehož rámci je možné čerpat 3 GB dat. Mírně se zvýšila jeho cena, nicméně současně obsahuje také jednu výhodu navíc. Aktuální limitovaný tarif Start nabízí kromě zmíněného datového FUP také 130 volných minut, což je stejná porce jako posledně, a nově i 100 SMS do libovolných sítí. Bez volných zpráv stál minule 288 Kč, současná cena je 327 Kč měsíčně.

Vodafone limitovaný tarif Start 3GB 130 minut 100 SMS

Novou nabídku, která je k dispozici exkluzivně v e-shopu, mohou opět využít všichni noví zákazníci operátora Vodafone, případně majitelé předplacených karet.  Součástí je i aktivní tzv. EU roaming.

“V EU, Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a na Islandu jste jako doma, takže voláte, SMSkujete i datujete neomezeně a máte k dispozici i celou porci dat. Jen si nezapomeňte zapnout roaming,” vysvětluje Vodafone. Jasné jsou i ceny hovorů a SMS po vyčerpání limitů. “Do jakékoli sítě bude hovor stát 3,49 Kč/min. Po vyčerpání 100 volných SMS vás bude stát SMS 1,51 Kč do všech mobilních sítí v ČR. 1 GB dat máte k tarifu automaticky, další 2 GB si vyzvednete každý měsíc v aplikaci Můj Vodafone,” dodává operátor.

Současně s touto novinkou oznámil Vodafone také slevy na pevné připojení k internetu. Konkrétně 500/50 Mb/s tarif vyjde na 399 Kč měsíčně (sleva 200 Kč), gigabajtové připojení s 50 Mb uploadem nově stojí 499 Kč měsíčně (sleva 300 Kč).

Vodafone pevný internet sleva 2023

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

V čem by vám (ne)stačil tento tarif?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)