Vodafone láká na nový levný tarif se 3 GB dat. Mrkněte

Vodafone 3 GB levný tarif limitovaná nabídka

Český Vodafone na svém webu před několika hodinami zveřejnil nový tarif nabízející zajímavou kombinací volných minut, neomezených SMS a 3 GB dat. Bude s ním chtít zabodovat u stávajících majitelů předplacených karet, kteří jsou zvyklí na občasné dobití kreditu, a případně u zákazníků konkurence. Přesně totiž zapadá do volného místa mezi tarify, které ostatní operátoři většinou označují jako “pro mladé”. Zatím bezejmenná nabídka Vodafonu je přitom pouze dočasná a dá se využít jen do konce letošního června.

Obsahem nově zveřejněného tarifu je 130 volných minut do všech sítí, neomezený počet SMS a 3 GB dat v rámci nejrychlejšího možného internetového připojení v GigaSíti. V ceně je přitom i standardní roaming pro území EU. Jak bylo zmíněno, tarif se snaží šikovně zapadnout mimo jiné i mezi nabídky konkurentů.

Vodafone tarif 3 GB

Pro koho je tarif určen?

Nabídku tarifu mohou využít noví nefiremní i firemní zákazníci, kteří si u Vodafonu pořídí nové telefonní číslo nebo si přenesou telefonní číslo od jiného operátora. Nabídka je určena také pro stávající zákazníky při změně platební metody z dobíjecí karty na Vyúčtování.

Nejvýhodnější tarif se 3 GB dat?

  • 130 volných minut do všech sítí
  • neomezený počet SMS do všech sítí
  • 3 GB dat v rámci GigaSítě (5G)
  • 336 Kč měsíčně

Jak si stojí nový Vadafone tarif mezi konkurenty?

Například YOU 5 GB od O2 nabízí za 399 Kč větší limit pro data, nicméně k němu je v nabídce jen 120 minut volání a volné SMSky pouze do vlastní sítě. T-Mobile má pak mezi veřejnými tarify nabídku Student Plus za 450 Kč s osmi gigabajty volných dat a úplně volnými hovory i SMSkami, ale to už jsme v trochu jiné cenové kategorii a navíc je tarif dostupný jen pro zákazníky ve věku od 6 do 26 let.

Vodafone 3 GB tarif limitovaná nabídka banner

Odkazy

Odkazy na cizí web obsahují tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nový tarif od Vodafone je úplně bez závazku. Při jeho pořízení spolu s telefonem nebo jiným zařízením za zvýhodněnou cenu nebo na splátky budete mít smlouvu na 24 měsíců. V případě jejího vypovězení před termínem jen doplatíte poskytnuté slevy nebo splátky.

Proč (ne)využijete tento tarif?

Zdroj: Vodafone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)