TOPlist

Jen do pondělka! Vodafone láká na nový tarif s 15 GB dat a neomezeným voláním

vodafone tarif sleva

V druhé půlce listopadu zlevnil operátor O2 svůj tarif FREE+ Bronzový a to do konce roku. Jedná se o tarif s neomezeným voláním i SMS a 10 GB dat. Původní cena činila 699 Kč měsíčně, nyní je však k dostání za 549 Kč. Na tuto akci se rozhodl zareagovat i Vodafone.

Ten totiž představil tarif rovněž s neomezeným voláním a SMS a 15 GB dat a to za cenu 599 Kč. Je tedy o 50 Kč dražší, než ten od O2, ale nabízí o 5 GB více dat, což rozhodně není zanedbatelné. Potíž je v tom, že si jej mohou pořídit pouze noví zákazníci, nebo ti, kteří mají předplacenou kartu Vodafone.

vodafone tarif neomezený tarif volání sms 15 gb dat

Stávajících zákazníků se tedy akce bohužel netýká. Aktivace tarifu probíhá online na oficiálním webu, v kamenné prodejně jej neseženete. Jestliže tedy sháníte nový tarif, nepřemýšlejte dlouho. Akce totiž končí již v pondělí, 12.12.2022.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Jaký mobilní tarif máte zřízený vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)