Vodafone nabízí dva nové tarify s neomezeným voláním a až 10 GB dat

vodafone red basic tarify
  • Vodafone přispěchal s dvojicí nových tarifů Red Basic
  • Základní Basic Lite má neomezené volání a 3 GB dat
  • Red Basic+ nabízí 10 GB dat a s pevným internetem je výhodnější

Vodafone aktualizuje svou nabídku mobilních služeb. S ohledem na rostoucí poptávku po datech, společnost rozšiřuje svoji základní řadu o tarify Red Basic Lite a Red Basic+. Cenově nejsou příliš výhodné, zvlášť v porovnání s tarify, které nabízejí neomezená data, byť třeba s omezenou rychlostí.

Tarify z řady Red Basic jsou nyní k dostání se 3, 6 a 10 GB, přičemž právě první dva zmíněné jsou v nabídce teprve krátce. Tarif Red Basic Lite nabízí neomezené volání i SMS do všech sítí a navrch 3 GB dat, operátor si za něj účtuje 567 korun. Red Basic+ je pak totožný, ale obsahuje 10 GB dat. Při kombinaci s pevným internetem vás vyjde na 433 korun, samostatně na 657 korun. Pokud si připlatíte 40 korun, můžete přitom získat z mého pohledu lepší tarif Basic+ s neomezeným voláním i daty. Rychlost je sice omezena na 4 Mb/s, avšak 5x do měsíce si můžete aktivovat plnou 5G rychlost.

Vodafone Prehled zakladnich tarifu

„Díky vylepšení našich základních tarifů platí, že neomezené volání do všech sítí spolu s neomezenými SMS zprávami je ještě dostupnější než dosud. Zároveň narostl i objem mobilních datových balíčků,“ říká Milan Raška, zastupující marketingový ředitel Vodafonu. Nové tarify si můžete objednat na oficiálním webu operátora.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Kolik dat měsíčně spotřebujete na mobilním telefonu?

Zdroj: tisková zpráva, Vodafone

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)