TOPlist

Vodafone na víkend odstaví několik služeb. Co všechno nepojede?

Vodafone odstávka září 2020

Český operátor Vodafone naplánoval na 25. – 27. září 2020 aktualizaci svých zákaznických systémů, s čímž souvisí také jejich odstávka. Z toho důvodu nebudou některé samoobslužné nástroje přes víkend funkční. Prý maximálně do nedělního večera. Na běžný provoz sítě – volání, zprávy nebo připojení k internetu nebude mít aktualizace žádný vliv. Mimo provoz nicméně bude hned několik věcí včetně mobilní aplikace Můj Vodafone.

výpadek Vodafone květen 2020

„Provedeme pravidelnou aktualizaci systémů péče o zákazníky. Pro její bezpečný průběh budou od pátečních 18:00 nejpozději do nedělního večera dočasně omezeny funkce samoobslužných systémů. To se týká Internetové, SMS, Hlasové samoobsluhy a mobilní aplikace Můj Vodafone. Během aktualizace doporučujeme dobíjet prostřednictvím bankomatů nebo internetového bankovnictví. Dobití přes jiné kanály nebude možné. S blokací ztracené nebo odcizené SIM karty vám i v tyto dny pomůžeme na Lince péče o zákazníky,“ popisuje Vodafone na svém webu způsob, jak odstávka systémů od 25. do 27. září 2020 proběhne. Pokud jste měli v plánu provádět u vašich SIM karet či účtů nějaké změny, nechejte to ideálně na pondělí.

Co by asi mohl Vodafone na samoobslužných nástrojích zlepšit?

Zdroj: Vodafone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)