Připravte se: Vodafone Samoobsluhu čeká víkendová odstávka

Vodafone odstávka samoobsluha listopad 2021

Při péči o systémy se občas musí přistoupit také k odstávce. A to i několikadenní. Na tento víkend si jednu takovou naplánoval český Vodafone, který na webu a sociálních sítích upozorňuje, že zákazníkům nebude od pátečního večera z části fungovat Samoobsluha. “Ve dnech 26. – 28. listopadu 2021 provedeme pravidelnou aktualizaci systémů péče o zákazníky. Pro její bezpečný průběh budou od pátečních 20:00 hodin nejpozději do nedělního večera dočasně omezeny funkce Hlasové a SMS samoobsluhy. Internetová samoobsluha a mobilní aplikace Můj Vodafone vám budou po většinu času k dispozici,” vysvětluje operátor.

Na běžný provoz sítě, tedy volání, zprávy či připojení k internetu, nebude mít aktualizace žádný vliv. Pokud potřebujete provést aktivace či změny služeb, doporučuje tak Vodafone provést do páteční 18. hodiny. Během víkendu totiž nemusí být všechny změny dostupné. V případě požadavku na blokaci ztracené nebo odcizené SIM karty se mají zákazníci obrátit na Linku péče o zákazníky. Dobíjení kreditu bude po celou dobu možné přes bankomaty nebo on-line terminály (Sazky, pošty apod.).

Jak jste zvyklí komunikovat s operátorem?

Zdroj: Vodafone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)