Vodafone má v nabídce nové a rychlejší tarify s neomezenými daty. Mrkněte na ceny

žena cyberpunk
  • Vodafone si pro zákazníky připravil dvojici nových tarifů s neomezenými daty
  • S pevným internetem je můžete pořídit ještě levněji
  • Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky

Před pár dny přišlo O2 se zcela novou nabídkou mobilních tarifů, které sice zdražily, ale přináší několik nových služeb jako například Data naplno. Nyní svou nabídku obohatil také Vodafone a to konkrétně o dva tarify a službu, která bude konkurovat právě té od O2.

Nově doplněné tarify nabízí oproti těm starším dvojnásobnou rychlost stahování. Až do dnešního dne jste si mohli u Vodafone vybrat tři tarify s neomezenými daty. Základní Basic nabízel rychlost pouhé 2 Mb/s, rozumnější Super pak 10 Mb/s a Premium 5G pak rychlost neomezenou. Nový tarif Basic+ leží s rychlostí 4 Mb/s mezi tarify Basic a Super a vychází na 746 korun měsíčně, s pevným internetem pak na 635 korun měsíčně.

Vodafone nové tarify

V rámci letní promoakce je možné získat další nový tarif Super+ s rychlostí stahování 20 Mb/s za 871 korun měsíčně po dobu prvních 6 měsíců. Poté je standardní cena tarifu 991 korun, opět můžete ušetřit s pevným internetem, kdy vás tento tarif vyjde na 878 korun měsíčně. Zákazníci mohou také využít bezplatné možnosti aktivace maximální rychlosti prostřednictvím aplikace Můj Vodafone. U všech tarifů lze tuto funkci zapnout maximálně pětkrát za měsíc. Nabídku mohou využít jak stávající, tak noví zákazníci, objednat je můžete z oficiálního webu Vodafone.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nové tarify od Vodafone?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)