Vodafone zapojil svůj pevný internet do nových nabídek

Vodafone nové nabídky pevný internet

Český operátor Vodafone představil několik nových nabídek, které obsahují mimo jiné i nové kombinace využití pevného připojení k internetu. Například 1 000Mb/s pevný internet je nyní
v časově omezené nabídce za 499 místo původních 899 korun měsíčně. V nabídce poskládané s mobilními tarify pak může aktuálně domácnost ušetřit 700 korun každý měsíc a pro děti je připravený speciální mobilní tarif. Novinky čekají i na firmy.

Od února Vodafone nabízí ve své kabelové síti pevný internet s rychlostí 1000 Mb/s za akční cenu pouhých 499 korun měsíčně, 500 Mb/s za 399 a rychlost 250 Mb/s za 299 korun (jde o ceny bez
pronájmu modemu. V kombinované nabídce služeb se na všechny partnerské konektivity od rychlosti 250 Mb/s výše vztahuje dodatečné zvýhodnění 200 korun. Aktuální akce je platná do konce března.

S námi může být každá domácnost GIGA

S námi může být každá domácnost GIGA

Zákazníci Vodafone mohou dále ušetřit díky kombinaci mobilních služeb, pevného internetu a televize. Příkladem je úspora 700 korun měsíčně (přes 8 tisíc ročně) při kombinaci mobilního tarifu Vodafone Neomezený Super, pevného internetu s rychlostí od 250 Mb/s a Vodafone TV s tarifem Komplet. Jeho součástí je i bohatá nabídka sportovních a filmových programů včetně kanálů HBO a HBO Max. Zákazník ušetří i v případě spojení dvou služeb, tedy spojením pevného internetu a mobilního tarifu.

Novinkou je i možnost rodinné nabídky, kde ke dvěma mobilním tarifům Neomezený Super lze přidat až dva výhodné tarify pro dítě. Dětský tarif nabízí 130 minut volání, neomezené SMS a 3 GB dat za 326 korun měsíčně. Firmy mají nově v ceně zahrnutou pevnou IP adresu a licenci na aplikaci Cyberwall, která chrání byznys před kyberútoky. V akční firemní nabídce je tak nyní Pevný internet Kabel 1000 Mb/s Profi za 599 korun měsíčně, 800 Mb/s za 499 korun a rychlost 400 Mb/s za 399 korun měsíčně (bez modemu).

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které služby využíváte u Vodafone?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)