Student bude mít u Vodafone pohodu: neomezená data, volání a SMS za pár korun

vodafone neomezeny tarif

Vodafone a jeho tarify #jetovtobě jsou mezi studenty velice oblíbené. Nabízí totiž dobrý poměr mezi cenou a nabízenými službami. Nyní však operátor posouvá tento slogan na novou úroveň. Nový tarif Vodafone nabízí totiž neomezená data, volání i SMS a přitom za něj nezaplatíte majlant. Student bude mít tedy u Vodafone pohodu.

Student bude mít u Vodafone pohodu

Nový tarif bude k dispozici od 21. září a to za cenu 599 Kč. K získání tohoto tarifu jsou zapotřebí dvě podmínky – ISIC průkaz a věk do 26 let. Tarif až doposud nabízel neomezené volání, SMS a Social Pass, k tomu 15 GB dat za 499 Kč měsíčně. Tento je sice o rovných 100 Kč dražší, za to však nabízí neomezená data. Rychlost stahování je pak dostatečných 10 Mb/s. Původní tarif zůstává i nadále v nabídce, kde je rychlost dat neomezená.

Vodafone neomezená data volání sms

Uvidíme tedy, jak moc bude tarif oblíbený. Tato nabídka se zdá ale velmi dobrá a pokud jste student, rozhodně o ní zapřemýšlejte. Normálně totiž za podobný tarif zaplatíte o stovky korun měsíčně více.

Jaký tarif máte a kolik za něj platíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)