Vodafone nově nabízí nejlevnější tarify s neomezenými daty. Mrkněte na ceny

Vodafone nejlevnější tarify s neomezenými daty

Vodafone přišel v roce 2019 jako vůbec první operátor s nabídkou neomezených mobilních dat a nyní všechny své telefony zlevňuje a mírní podmínky. Původně byla nutnost si tarif vzít ve více lidech (rodinný) nebo vyžadoval objednat si kromě něj také pevný internet. To nyní končí a dokonce se zlevňuje. Pojďme se podívat na ceny.

Vodafone nejlevnější tarify s neomezenými daty

Stejně jako O2 Vodafone rozlišuje mobilní tarify dle rychlosti připojení. Vůbec nejlevněji nyní vychází tarif Neomezený Basic, za který zákazníci zaplatí 599 Kč měsíčně. Platí však pro prvních 5 000 zájemců a je omezen maximální rychlostí 2 Mb/s. Bez omezení první vlny budou další dva (a dle našeho názoru zajímavější) tarify. Nový tarif Neomezený Super nabízí maximální rychlost 10 Mb/s a operátor si jej cení na 799 Kč měsíčně.

Poslední tarif s názvem Neomezený Premium 5G bude stát 1 199 Kč měsíčně, ovšem nebude omezen na rychlost a tak si můžete ve vybraných městech vychutnat i neomezené 5G. Všechny tarify v sobě zahrnují SMS a volání do všech sítí zdarma. Tarify si můžete objednat na oficiálním webu Vodafone.

Jaký tarif máte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)