TOPlist

Vodafone má nové tarify Business! Nejlevnější nestojí ani 80 Kč, součástí balíčku je VPN

vodafone nové tarify žena
  • Vodafone představil nové firemní tarify a kompletně překopal jejich nabídku
  • Uspokojí potřeby většiny uživatelů, nejlevnější vychází na 77 Kč bez DPH, nejdražší na 4 571 Kč
  • Součástí jsou služby jako OneNumber či předplatné Microsoft 365 Business Premium

Vodafone přichází s novou řadou tarifů pro podnikatele, která překračuje tradiční rámec mobilních služeb. S nabídkou neomezených dat, mezinárodních volání a služeb jako OneNumber či Microsoft 365 Business Premium, se zdá, že se Vodafone snaží vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům podnikového segmentu. Je otázkou, jak tento krok vnímají samotní podnikatelé a zda jsou tyto balíčky cenově atraktivní i s ohledem na konkurenční nabídky.

Tarify jsou rozděleny na Business SMART, Bussiness VOLUME a SPEED. Základní nabídka SMART začíná už na 77 korunách bez DPH a je vhodná pro nenáročné uživatele, kteří preferují SMS a volání (v rámci Vodafone) před internetem. Nejvyšší Smart Medium totiž nabízí pouze 1 GB dat, což je v dnešní době opravdu málo. Potěší však přítomnost VPN nebo ochrany v podobě Cyberwall, která ochrání před malwarem. Tyto služby mají všechny nové firemní tarify.

Použitelnější jsou tarify VOLUME. Všechny mají neomezené volání i SMS do všech sítí, základní tarif Start má 1 GB dat, naopak ten nejvyšší Maxi 25 GB. Startují na 417 Kč bez DPH, samozřejmostí je roaming v EU.

Datově neomezené tarify se pak liší především rychlostí připojení, všechny se mohou pochlubit neomezenými daty a součástí většiny z nich je služba OneNumber, která umožňuje sdílení telefonního čísla a dat s chytrými hodinkami nebo tabletem. Nejdražší tarif zahrnuje také neomezené volání po celém světě, téměř 90 GB dat v EU, 31 dní Roamingu na den ve vybraných destinacích mimo EU nebo licenci Microsoft 365 Business Premium.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Operátor si připravil také datové tarify (bez volání a SMS), které začínají na 299 Kč bez DPH se 7GB balíčkem, použitelnější se zdá být třetí tarif za 799 Kč bez DPH, který nabízí neomezená data s rychlostí 30 Mb/s. Jestliže však sáhnete po jednom z nejdražších tarifů z rodiny Business, můžete mít plně neomezenou kartu za 449 Kč bez DPH.

Tarify bude možné pořídit už od 29. února, předobejdnat je můžete nyní na oficiálním webu.

Co říkáte na nové tarify od Vodafone?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)