Aplikace Vodafone má nový design. Jak se vám líbí?

mobilní aplikace

Aplikace Můj Vodafone má nový design, který je jednodušší a více přehledný. Alespoň to operátor tvrdí. Můžeme se navíc těšit na několik nových funkcí. Těšit se můžeme na novou vysouvací postranní lištu pro přehlednost menu, se kterou je prý ovládání aplikace ještě pohodlnější.

Na úvodní obrazovce se zachovávají odkazy na nejpoužívanější služby, které mají tak uživatelé rychle k dispozici. V aplikaci si nově i nefiremní zákazníci mohou rychle vyhledat informace o své smlouvě či zobrazit stav aktuálního zúčtovacího období. Kromě toho si lze jednoduše prohlédnout historii svého minimálního měsíčního plnění, což se může jistě hodit. Celá aplikace nyní působí více minimalisticky a na domovské obrazovce se nachází více oken. “Aplikace a samoobsluha Můj Vodafone pokrývají velkou většinu interakcí se zákazníky. Záleží nám na tom, aby byly jednoduché na používání a poskytovaly všechny potřebné informace. Přicházíme proto s výrazným zjednodušením správy a přehledu služeb, které Vodafone nabízí, ať už jde o mobilní služby, fixní připojení nebo televizi,” sdělil Petr Baláž, ředitel digitálních kanálů společnosti Vodafone.

Nově si můžete zobrazit také seznam prodejen Vodafonu. Ty jsou propojeny s mapami, takže si může zákazník vyhledat nejbližší prodejnu na kterémkoliv místě v Česku. Potěší rovněž podrobné informace o otevírací době, adrese či kontaktní údaje jako je telefon či e-mail. Je chvályhodné, že se Vodafone stále snaží aplikaci vylepšovat. Za nás se jedná o nejlepší aplikaci operátora v České republice. Jen tak dále.

Jak se vám líbí nový design Vodafone aplikace?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)