TOPlist

Špičkové technologie, perfektní fotografie. Takové je nové vivo X100 Pro

vivo x100 pro černá

Komerční článek

Oslnivý design, špičkový výkon a revoluční fotoaparát – to vše a mnohem více nabízí vivo X100 Pro, který byl nedávno uveden na našem trhu. Ten, stejně jako jeho předchůdci, staví na spolupráci s optickou společností ZEISS a mimo jiné uživatelům nabídne díky vlajkovému procesoru MediaTek Dimensity 9300 obrovskou porci výkonu, perfektní zpracování a široké možnosti využití pro zábavu i produktivitu.

Společnosti vivo a ZEISS společnými silami již řadu let posouvají hranice toho, co je ve světě fotografování chytrým telefonem možné. U nového modelu vivo X100 Pro opět přichází velmi výrazný posun. Mezi klíčové prvky patří teleobjektiv s plovoucími čočkami ZEISS APO a palcový hlavní fotoaparát ZEISS, který podporuje i 4K filmování s portrétním režimem. Díky těmto špičkovým technologiím pořídíte snímky a videa srovnatelné s profesionálními zrcadlovkami.

zeiss fotoaparaty vivo x100 proAutor: Gabriel Santos (ZEISS)

S vivo X100 Pro se stanete mistrem makrofotografie i vzdálených záběrů. S certifikací ZEISS APO poskytuje X100 Pro kvalitní zachycení i v náročných světelných podmínkách s možností 6x až 10x zoomu. Technologie plovoucí čočky naopak umožňuje zachytávat detailní záběry z blízkosti. Optická kalibrace zajišťuje konstantní ostrost a kvalitu obrazu, zatímco stabilizace obrazu eliminuje nežádoucí chvění, prakticky tak, jak to dokáže profesionální fotografická výbava. Ať už fotíte panoramata z vrcholků hor, detaily květin na louce nebo portréty vašich blízkých, vivo X100 Pro vám vždy pomůže dosáhnout perfektních výsledků. Pokrokový Vivo Imaging Engine pak exceluje v zachycování barevně věrných východů a západů slunce díky automatické detekci těchto okamžiků.

vivo x100 pro fotografie mostAutor: Michael Portillo (ZEISS)

Nejeden filmař ocení 4K Cinematic Portrait Video, což je kreativní režim pro natáčení videa s efektem rozmazání pozadí, automatickým zaostřováním a zaměřením na objekt, čímž lze dosáhnout filmových výsledků, což se skvěle hodí i pro natáčení produktových videí.

Neuvěřitelný výkon

Smartphone je poháněn kombinací vlastního obrazového čipu V3 a extrémně výkonného osmijádrového procesoru Dimensity 9300, který zajišťuje masivní nárůst výkonu oproti předchozím generacím. Baterie s kapacitou 5 400 mAh přináší jistotu dlouhodobé výdrže a vždy připraveni budete i díky podpoře až 100W rychlonabíjení FlashCharge Dual-Cell. Plynulý chod a bohaté možnosti personalizace obstarává aktuální verze operačního systému Funtouch OS 14.

Příjemnou podívanou nejen na špičkové fotografie zaručuje kvalitní a velmi jemný LTPO displej s větší zobrazovací plochou a lokálním maximálním jasem až 3000 nitů. Multimediální obsah tak nebude problém konzumovat i na přímém slunci.

Nové vivo X100 Pro je v České republice dostupné s doporučenou maloobchodní cenou 26 999 korun.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)