Vivo představilo parádní a levná TWS sluchátka s aktivním potlačením hluku

vivo tws 2 oficiálně

Společnost Vivo právě oficiálně představila sluchátka VIVO TWS 2. Na první pohled připomínají třeba Xiaomi FlipBuds Pro, které čínský gigant představil rovněž před pár dny. Design obou ale jednoznačně vychází z Apple AirPods Pro. Jenže cena je úplně jinde.

Vivo TWS 2 oficiálně

Jedná se o vůbec první Vivo sluchátka s podporou ANC. Sluchátka dokážou redukovat okolní hluk až o 40 dB. Samozřejmě si můžete vybrat zda chcete tento režim používat či nikoliv. Na výběr ale dostanete i z transparentního režimu. Sluchátka disponují 12,2mm měniči se zvukovým enginem DEEP-HD a nechybí ani podpora kodeku aptX. Díky nové konstrukci antény, kterou sluchátka disponují se zlepšila také stabilita připojení a to až o 20 %.

Vivo TWS 2 Earbuds With 12.2mm Dynamic Drivers

Vivo TWS 2 Earbuds With 12.2mm Dynamic Drivers

Sluchátka spolu s pouzdrem vydrží na jedno nabití až 30 hodin s pouzdrem, 8 hodin bez něj. Pokud však zvolíte režim ANC, vydrží 4,5 hodiny. Nechybí ani herní režim, který snižuje latenci na 88 ms. V balení nechybí ani rychlonabíječka, díky které za 15 minut nabíjení získáte další 4 hodiny poslechu. Sluchátka budou k dispozici v modré a bílé barvě a to za cenu 70 dolarů, což je přibližně 1 450 korun bez daně.

Jak se vám nová Vivo sluchátka zamlouvají?

Zdroj: fonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)