Menu

Videostream z pohledu první osoby pomocí Google Glass

Jste svědky zajímavé události, která stojí za sdílení s přáteli? Pokud u sebe náhodou máte chytré brýle Google Glass, můžete všem zprostředkovat videostream z vašeho pohledu. Společnost Livestream, jeden z největších poskytovatelů živých internetových přenosů, vyvinula aplikaci, díky které se můžete stát reportérem a vysílat HD video z Google Glass, ať jste kdekoliv.

 videostream

Odezva chytrých brýlí je prý působivá a vámi natočená stopáž může putovat rovnou na web. Popřípadě můžete brýle využít jako zařízení k dalším kamerám. Musíme uznat, že nám nápad přijde velmi zajímavý a možná se zanedlouho dočkáme autentických a akčních zpráv i v televizi. Pokud se vyskytnete na místě nějaké žhavé události, budete se o ni moct podělit s celým světem svýma očima.

videostream 1

Podle nás se jedná o velmi zajímavý nápad, měli bychom ho vyzkoušet?

Zdroj: Engadget

 

Komentáře

jazzman26

z aplikace
8.4.2014 18:34

Mysleli autoři této aplikace také na autorské práva. Na každé akci kde jsem byl, byl zákaz pořizování fotografií, audio a video záznamů :-)

Honza Dlabač

z aplikace
8.4.2014 18:34

Myslím, že na takový věci je GoPro :-P

Xender

Xender 0

z aplikace
8.4.2014 20:24

Vážená redakce. Kdy vyhlásíte vítěze o zapůjčení Google Glass? Ještě jsem tu neviděl žádnou zmínku o tom kdo bude ten šťastný.

kalich5

9.4.2014 9:36

Myslím že na autorská práva nikdo nemyslel. To že se to na těch akcích píše je jasný, ale sáhněme si do svědomí, kdo z nás to na 100% dodržuje

RSS (komentáře k článku)