Viber umožňuje změnu čísla bez ztráty osobních dat

Viber umožňuje změnu vašeho telefonního čísla.

Až do verze 7.3 Viber neumožňoval změnit si v aplikaci číslo, aniž byste ztratili všechna data aplikace. Vaše telefonní číslo bylo totiž přímo navázané na viberový účet. Nyní už se ztráty dat bát nemusíte. Viber umožňuje změnu vašeho telefonního čísla, ale také i přenesení dat do nového telefonu.

Viber umožňuje změnit číslo, ale i přenést data do nového zařízení

V osobních datech Viberu nejsou uloženy jen veškeré konverzace, ale také obrázky, kontakty nebo balíčky s nálepkami. Změnu číslo provedete jednoduše. Na úvodní obrazovce zvolíte „Nastavení“ a poté zvolíte položku „Účet“.

V položce „Účet“ posléze zvolíte „Změnit telefonní číslo“ a číslo jednoduše změníte. Jestliže budete měnit i telefon, zvolíte druhou položku, ve které změníte jak číslo tak i zařízení. Budete vyzvání, abyste provedli zálohu na Google Disk. Při instalaci aplikace do nového telefonu pak zvolíte obnovu dat a vyberete zalohovaná data na Google Disku a je to.

Viber Messenger Volání, Zprávy, Videohovory Zdarma
Viber Messenger Volání, Zprávy, Videohovory Zdarma

Chybí vám podobná funkce i v jiných aplikacích, které se vážou na číslo?

Zdroj: androidpolice.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

viber_ikona

Viber: posílejte zprávy a volejte zdarma

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
11 min. uložit na později

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek