Věštecká koule v mobilu: Využít můžete aplikace zdarma, ale i klávesnici

vestecka koule telefon vestba rok 2019

Chcete znát věštbu na rok 2019, ale zároveň nechcete utrácet peníze za hovory s věštci? Máme pro vás jednoduché řešení, které vás nebude stát ani korunu, využívat se bude věštecká koule v mobilu. Zároveň si ale ukážeme jeden netradiční způsob, jak “věštit” pomocí klávesnice telefonu.

Chcete znát svou budoucnost? Využijte aplikaci anebo klávesnici telefonu

Věštba neboli předpověď budoucnosti fascinuje lidi už od pradávna. Věštecká koule se používá po stovky let. Nejinak tomu je i s příchodem elektroniky, kdy se s věštci můžete setkat velmi často pomocí telefonu. Podobné hovory s věštci, kartářkami apod. je většinou zpoplatněn hodně draze, kdy se cena za minutu hovoru pohybuje v desítkách korun za minutu. Velmi rychle vás tak může hovor stát několik stovek korun.

Přitom existují aplikace, které dokážou v podstatě to samé. Mezi nejoblíbenější patří na Androidu aplikace s jednoduchým názvem Křišťálová koule. Každý den můžete několikrát klepnout na kouli, rozsvítí se a odhalí vám tajemství. Stačí pomyslet na otázky ohledně lásky, práce, peněz, zkrátka vaši budoucnosti. České uživatele navíc potěší to, že je v češtině a zdarma ke stažení.

Crystal Ball
Crystal Ball

Samozřejmě podobných aplikací je mnohem více. Všechny přitom fungují na stejný způsob jako výše aplikace “Křišťálová koule“. Mezi dalšími podobnými aplikacemi nalezneme Crystal Ball Fortune Teller a The Magic Crystal Ball. Klepnete na věštící kouli a “odhalí” vám odpověď na vaši otázku.

The Magic Crystal Ball
The Magic Crystal Ball
Crystal Ball Fortune Teller
Crystal Ball Fortune Teller

Vyzkoušejte si věštbu založenou na vašich informacích v telefonu

Samozřejmě, že výše zmíněná aplikace ukazují zcela náhodné odpovědi. Nicméně “věštba” pomocí telefonu je z určitého pohledu a s trochou nadsázky možná. Mobilní telefony a přímo pak klávesnice v telefonech o nás ví mnoho informací a dat. Obzvlášť pokud máte u aplikace klávesnice zapnuté prediktivní psaní (našeptávání slov), tak se sbírají informace o každé zprávě i vyhledávání. Čím déle máte aktivní prediktivní psaní, tím unikátnější budou výsledky a v podstatě neexistují dvě osoby, kterým by se nabízela stejná slova v predikci.

jak vestit pomoci klavesnice navod vestba

A právě na tom založila Alexandra Leighová metodu “věštění z klávesnice”.  Stačí si na telefonu otevřít nějakou aplikaci, do které se dá psát (email, poznámkový blok atd.). Vyzkoušeli jsme to například na GIF obrázku výše, výsledky můžete vidět na obrázku dole. Poté si napište následující fráze:

  • Tento rok budu
  • Můj rok 2019 bude
  • V roce 2019 bude

A jakmile se dostanete ke slovu “bude”, už nesmíte využívat klávesy pro psaní, ale pouze automatickou predikci a slova, která vám nabízí aplikace klávesnice. Tato slova jsou založená na tom, co jste psali v minulosti.  Skládejte je tak, aby formovala větu. Výsledkem může být zajímavá věštba pro rok 2019, která se možná i vyplní. Jak můžete vidět i na screenshotu níže, tak nám na věštbě z klávesnice vyšly “zajímavé” věty.

vestba pro rok 2019 telefon klavesnice

Vyzkoušeli jste věštění pomocí klávesnice? Co na vás čeká v roce 2019?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

klaran

Aplikace Klara: Počasí jako na dlani

Aplikace Jiří Štochl Jiří Štochl
2 min. uložit na později

Komentáře (8)