Tak ta se fakt povedla. Mrkněte na parádní reklamu na 5G síť od Verizonu

Verizon 5G reklama

Mobilní operátoři a obecně poskytovatelé telekomunikačních služeb patří v oblasti televizních reklam mezi nejschopnější a nejvtipnější kreativce. Říct se to určitě dá i o českém prostředí, kde se činí především Vodafone a T-Mobile. Nyní se ale podívejme do USA, kde se na začátku května začala objevovat velmi povedená reklama společnosti Verizon, která v ní propaguje nové 5G připojení. Svůj spot firma věnovala primárně hráčům a ústřední roli v něm dostal společný a asi úplně největší nepřítel, kterým je tzv. lagování. Neboli pojem pokrývající zasekávání, zpomalování či výpadky přenosu.

“The Reset” | 5G Built For Gamers | Verizon

“The Reset” | 5G Built For Gamers | Verizon

Vtipnost a údernost reklamy tkví v tom, že se snaží ukázat nejběžnější nešvary spojené s herním lagováním a chybami v reálném prostředí. Grafika uskočená o několik pixelů mimo, zaseknuté sekvence v pohybu, problikávající prvky, rozpixelované předměty… to všechno hráči znají a nesnáší. Tyto a další problémy reklama firmy Verizon využívá ke sdělení, že u tohoto operátora a jeho 5G připojení již nic takového nehrozí. Ať už to tak je, nebo ne, jedno je podle nás jisté. Tahle reklama je fakt skvělá. Nejen nápaditostí, ale i komplikovaným grafickým zpracováním.

Co na tuto reklamu říkáte?

Zdroj: Verizon

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)