Ukázat, či neukázat srdíčka u příspěvku na Instagramu? Vybereme si sami

Veřejné zobrazování srdíček Instagram

Jednou z nejdiskutovanějších změn, kterou kdy Instagram na své platformě zavedl, bylo jistě skrytí počtu interakcí (srdíček) u jednotlivých příspěvků. Sociální síť se tím mimo jiné snažila chránit psychiku uživatelů, kteří se nemusejí za každou cenu honit za popularitou. Toto rozhodnutí se ale pochopitelně dočkalo i spousty odpůrců v čele s marketingovými agenturami a velkými firmami, které na této síti komunikují. Jak se nyní zdá, schyluje se k nalezení jakési střední cesty. Veřejné zobrazování srdíček by se mohlo na Instagram vrátit. O jejich viditelnosti by přitom rozhodoval v prvé řadě autor příspěvku.

Známý “leaker” Alessandro Paluzzi alias @alex193a se podělil o snímky obrazovky z aplikace Instagram, které tyto plány odhalují. Z obrázků je patrné, že by viditelnost srdíček měla jít v budoucnu povolit hned na několika úrovních. Například již při vytváření příspěvku, stejně tak ale i v nastavení po jeho publikaci.

Instagram
Instagram

Stejně tak se nejspíš chystá funkce, která by umožňovala veřejné zobrazování Instagram srdíček vypínat či zapínat u příspěvků, ve kterých vás někdo označí. Zatím není jasné, kdy by se mohly tyto změny zavést.

Jak nyní vnímáte chybějící srdíčka na Instagramu?

Zdroj: Alessandro Paluzzi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)