Velká aktualizace Galaxy S21 vylepšuje nejen fotoaparát. Co umí nového?

Galaxy S21 aktualizace fotoaparát

Telefony řady Galaxy S21 mají jedny z nejlepších současných fotoaparátu v mobilních telefonech. Velká nová aktualizace řady Galaxy S21 teď přináší další vylepšení pro fotoaparát. Co dalšího aktualizace v telefonech upravuje?

Nová verze firmwaru pro telefony Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra se začala objevovat uživatelům. Aktualizace má označení G99xxXXU2AUC8 a velikost balíčku je úctyhodný 1 GB. Podle Samsungu přináší nová verze softwaru do telefonů řady Galaxy S21 další vylepšení kvality fotoaparátu. Mimo tohoto hlavního vylepšení se uživatelé dočkají i pravidelné bezpečnostní aktualizace systému Android pro duben 2021. Aktualizace tedy přináší i tradiční opravy chyb a zvýšení výkonu telefonů.

Nová aktualizace pro fotoaparát řady Galaxy S21 přináší možnost pořizovat fotky v portrétním režimu i pomocí hlavní kamery telefonu. Do nynějška bylo možné režim Portrét použít jen s telephoto nebo ultraširokým objektivem. Samsung možná udělal větší změny ve svém softwaru pro fotoaparáty, protože neobvykle velkou aktualizace fotoaparátu nedávno uvolnil i pro řadu Galaxy S20. Aktualizace se zatím objevila uživatelům v Indii, ale uživatelé v dalších zemích se nejspíš dočkají brzy.

Jak jste spokojeni s kvalitou fotoaparátu ve vašem mobilu?

Zdroj: sammobile

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)