Aktualizace Galaxy S20 přináší zlepšení výkonu kamery. Jak se to projeví?

Galaxy S20 zlepšení výkonu kamery

Vlajková loď Samsungu pro rok 2020 se potýkala s problémy výkonu fotoaparátu už od svého uvedení. Samsung teď začal rozesílat aktualizaci, která situaci dále řeší a nejspíš přináší značné zlepšení výkonu kamery pro Galaxy S20. Kdy bude dostupná pro české uživatele?

Samsung Galaxy S20 včetně modelu Ultra měl určité problémy s výkonem kamery po celou dobu, co je na trhu. Samsung už během posledního roku vydal několik aktualizací, které měly řešit problémy s fotoaparátem, na které si stěžovali někteří uživatelé. Zejména se jednalo o problémy s autofokusem a celkovou kvalitou fotek.

Nejnovější aktualizace má velikost okolo 500 MB s číslem buildu G98xxXXU7DUC7. Samsung jen stručně uvádí, že nová aktualizace Galaxy S20 přináší zlepšení výkonu kamery. Aktualizace je ale poměrně velká na to, aby se jednalo jen o opravy a záplatování chyb. Bližší informace zatím nejsou dostupné. Vzhledem k velikosti je možné, že Samsung vylepšuje celkový postprocessing fotek, stabilizaci a výkon kamery. Dostupnost nejnovější aktualizace pro Galaxy S20 (Ultra) zatím potvrdili uživatelé z Německa. Uživatelům v ČR by se tak aktualizace mohla objevit velmi brzy.

Jakou máte zkušenost s foťákem v Galaxy S20 nebo Galaxy S20 Ultra?

Zdroj: sammobile

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)