V rámci velikonočních slev zakoupíte originální Windows 10 za pouhých 7,24 €

originální Windows sleva akce

Komerční článek

Relativně nedávno Microsoft vydal další aktualizaci pro systém Windows 10, která přinesla nemalé změny v oblasti vyhledávání. Tato aktualizace je poměrně zásadní pro vyhledávací prostředí v rámci tohoto systému. Microsoft se snaží optimalizovat uživatelské prostředí a přidat funkci, která upozorní na svátky, výročí a potřebné informace pro uživatele v regionech. Pro business uživatele má tato funkce organizační schopnosti a dokáže doporučit relevantní lidi a soubory. Zároveň update modifikoval notifikace a jejich centrum, které se rozšířilo. Uživatel tak s nimi dokáže lépe pracovat.

Jak pořídit originální Windows nebo MS Office?

Pokud chcete na nákupu originální licence pro Windows nebo MS Office ušetřit, ale nevíte, na koho se obrátit, aniž byste se vystavili jakémukoliv riziku, zbystřete. Právě nyní totiž probíhá Godeal24 Easter sale. V rámci této velikonoční akce si můžete pořídit Windows 10 již za 7,24 €! Stejně tak je k dostání i Microsoft Office Professional 2021, za který si Microsoft normálně účtuje 439,99 $, avšak nyní je k dispozici jen za 30,22 €. Celkově tak ušetříte 350 €! Godeal24 jakožto přeprodejce softwarových licencí ale neprodává pouze Windows a Office, ale zároveň má v nabídce řadu softwarových nástrojů, mezi které se řadí například Ashampoo PDF Pro 3, MacBooSter 8 Lifetime Subscription a další utility od firmy IObit.

Velikonoční slevy s nejnižšími cenami vůbec!

Sleva 62 % na zvýhodněné balíčky! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další programy pro online práci i studium! Slevový kód: SGO62

220407-720p-gd24+€

Nástroje pro PC za nejlepší ceny!

Co je OEM licence a proč právě OEM?

Mnoho lidí nízké ceny od Godeal24 přirozeně nadchnou, ale na druhou stranu vzbuzují podezření. Proč jsou tak nízké? O to více se nabízí otázka, jestli jsou slevy vůbec opravdové. V tomto případě rozhodně na místě klást takovéto dotazy. Naštěstí se nemusíte ničeho obávat, jelikož licence, které Godeal24 prodává, jsou takzvaně typu OEM.

Konkrétně se jedná o licence, které jsou většinou prodávány samotným výrobcům počítačů, kteří je tak mohou získat levněji a rovnou je nainstalovat na své počítače, které se prodávají pochopitelně ve velkém. Bohužel jejich nevýhodou je, že jsou častokrát pevně spojeny se základní deskou zařízení. Jakmile tedy dojde k jejich aktivaci, je poměrně obtížné je přenést na jiné zařízení.

Naštěstí Godeal24 prodává OEM licence celkem levně, díky čemuž není problém je pořídit i pro další počítače. Pouze stačí koupit další licenci, což vás i přesto vyjde levněji než platit retail. Tento obchod navíc nenabízí jen jednotlivé licence, ale zároveň si zakládá i na dobrém pozáručním servisu. Po zakoupení si tak můžete užít nepřetržitou zákaznickou podporu na e-mailu service@godeal24.com.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)