Vánoční sleva: Nejoblíbenější Nova Launcher Prime koupíte v akci za pár korun

nova launcher prime vanocni akce sleva

Už se jedná v podstatě o tradici. S tím, jak se blíží Štědrý den, se zlevňuje i nejoblíbenější Nova Launcher Prime. Tedy prémiová verze, která uživatelům odemkne pokročilé funkce. Nova Launcher je oblíbený kvůli tomu, že je perfektně plynulý a zároveň nabízí i velké možnosti úprav. Každý si tak může jednoduše upravit vzhled a funkce domovské obrazovky a menu podle sebe. Normálně za tuhle prémiovou verzi Nova Launcheru musíte platit 149 Kč, nyní je ve slevě za pouhých 20 Kč.

Oblíbený Nova Launcher Prime můžete zakoupit za 20 Kč

Mnohým již nemusíme Nova Launcher moc představovat. Za poslední roky jsme o něm napsali desítky různých zpráv. Tento Launcher je zcela funkční i ve verzi zdarma, každopádně neobsahuje několik prémiových funkcí, které se můžou hodit. Druhou věcí je samozřejmě podpora vývojářů, kteří budou moct vydávat nové verze.

nova-launcher-sleva-akce

Aktualizace Nova Launcheru už v poslední době není tolik. A to z toho důvodu, že je téměř perfektní a nezbývá mnoho možností, jak ho rozšířit. Novinky se doplňují většinou kolem léta, kdy se vydávají nové verze systému Android. Brzy po odhalení novinek v nové verzi Androidu, můžeme vidět aktualizace Nova Launcheru. Pokud se chcete podívat na jiné slevy v Google Play, tak můžete navštívit naši speciální stránku, která se neustále aktualizuje o nové Android slevy.

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime

Používáte na svém zařízení Nova Launcher?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)