Úplně nová O2 TV přijde letos. Jak chce lépe konkurovat Netflixu?

nová O2 TV

Operátor O2 oznámil, že v přípravě je úplně nová verze služby O2 TV. Má se jednat o největší změnu v historii televizní služby od O2. Robustní nová infrastruktura a moderní provedení má přinést zákazníkům naprosto jinou úroveň zážitku. Pro koho bude nová O2 TV a jak bude probíhat migrace zákazníků?

O2 TV letos projde největší změnou od svého vzniku v roce 2013. Služba má být převedena na zbrusu novou robustní infrastrukturu, která umožní mnohem větší uživatelský komfort a spolehlivost. V polovině tohoto roku chce operátor začít převádět více než půl milionů stávajících zákazníků na novou verzi O2 TV. Bude se jednat o postupný přechod a u některých zákazníků bude vyžadovat výměnu set-top boxu.

Z uživatelského hlediska má nová O2 TV nabídnou mnoho funkcí známých z moderních služeb jako je Netflix. Služba umožní například tvořit samostatné profily pro jednotlivé členy domácnosti, lepší třídění obsahu a má být i celkově rychlejší. Přepracované a moderní má být celé uživatelské rozhraní. Inovovaná služba bude dostupná pro majitele tarifů O2 TV Bronzová, Stříbrná, Zlatá. Zákazníky starších tarifů M, L a XL bude operátor převádět na nové „kovové tarify“. O2 prý bude všechny zákazníky informovat až na ně přijde řada s migrací na novou O2 TV.

O2 TV set-top-box: Unboxing a nastavení

O2 TV set-top-box: Unboxing a nastavení

Jakou internetovou televizní službu používáte?

Zdroj: TZ O2

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)