Očekávané špunty od Sony se kompletně odhalily na uniklém videu

Uniklá reklama na sluchátka Sony WF-1000XM4

Japonská společnost Sony by měla v dohledné době uvést na trh svá nová vlajková TWS sluchátka. Bude pokračovat v zaběhnuté sérii a půjde o model s označením WF-1000XM4. Poslední týdny k této novince přinesly několik spekulací i úniků, takže jsme si mohli poskládat celkem dobrou představu, co sluchátka nabídnou. Už tak bohatý balík neoficiálních informací aktuálně posiluje  neuhlídané propagační video, které má produkt doprovodit na trh. Uniklá reklama na sluchátka Sony WF-1000XM4 spousty funkcí potvrzuje či doplňuje.

V kombinaci s dřívějšími úniky můžeme mezi specifikace nových bezdrátových Sony špuntů zařadit například vylepšený V1 procesor. Ten se má postarat hlavně o ještě lepší aktivní potlačení hluku (ANC), které je u Sony proslulé. Samotná sluchátka by měla údajně vydržet hrát na jedno nabití i s ANC až osm hodin, což je krásný pokrok. Bez této funkce to má být dvanáct, přičemž v kombinaci s pouzdrem půjde o dalších 36 hodin víc. Pouzdro přitom bude schopné bezdrátového nabíjení.

Sony WF-1000XM4 Official Introduction Leaked

Sony WF-1000XM4 Official Introduction Leaked

Uniklá reklama na sluchátka Sony WF-1000XM4 zmiňuje i nejpoutavější funkce. Třeba Hi-Res přenos zvuku, oblíbený ambientní mód a také schopnost reakce na venkovní prostředí. Chybět opět nebude ani ztlumení přehrávání při řeči uživatele. Novinkou ve výbavě Sony špuntů bude certifikace IPX4, která má zaručovat odolnost například proti dešti. Z reklamy je patrné, že sluchátka dorazí minimálně v bílé a černé barvě. Cena zatím není jasná, ale mluví se v přepočtu o cca sedmi tisících korunách. To je trochu více než u modelu XM3.

Bez které chytré funkce se u TWS sluchátek neobejdete?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)