Pár hodin před uvedením unikla evropská cena OnePlus hodinek

cena OnePlus Watch

Dělí nás už jen pár hodin od okamžiku, kdy populární čínská společnost OnePlus představí nejen devátou řadu svých vlajkových telefonů, ale i vůbec první chytré hodinky. Kromě mobilů a sluchátek se tak s touto značkou na trhu brzy objeví také nový produkt. K poměrně ostře sledovanému kousku nositelné elektroniky už proběhlo několik spekulací a úniků. Jedna zásadní otázka však zůstávala nezodpovězena – jaká bude cena OnePlus Watch?

Ani tento aspekt očekávané novinky už v tuto chvíli není tajemstvím. O únik ceny se postaral známý “leaker” Ishan Agarwal. Podělil se o informaci, že hodinky dorazí na evropské trhy s cenou 150 eur, tedy cca 3 900 Kč (bez započtení daně či dalších marží v ČR). S ohledem na předpokládané specifikace se společnost očividně pokusí konkurovat oblíbeným modelům hodinek od Huami (Amazfit) ne Xiaomi. Oficiální cena OnePlus Watch bude společně s parametry odtajněna už za několik hodin. Brzy tedy uvidíme, jak silný konkurent pro dosavadní stálice to bude.

Které značky chytrých hodinek máte rádi?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)