Francouzskému e-shopu unikl datum zahájení prodeje Pixelu 4a
- Zprávičky
-
Jakub Kárník
- 23.6.2020
- 4
- čtení: 1 minut uložit na později

O nadcházejícím telefonu od Googlu snad víme už úplně všechno podstatné. Známe jeho specifikace, víme jak bude vypadat a dokonce i kolik bude stát. Nyní dokonce jednomu z e-shopů unikl datum zahájení prodeje Pixelu 4a.
Unikl datum zahájení prodeje Pixelu 4a
Na tomto e-shopu byl telefon chvilku dostupný v černé a modré barevné variantě. První varianta je označována jako GA02099-FR a ta druhá jako GA02101-FR. Jedna ze stránek říká, že bude telefon dostupný od 7. července, ta další pak že se začne prodávat za 8 – 12 dní. Ať už platí jakékoliv z těchto dvou časových údajů, tak je jasné, že se ho dočkáme již brzy.

Spolu s datem unikají také ceny, kterým bychom však příliš nevěřili. Za první variantu si Google údajně naúčtuje 441,65 EUR (asi 11 800 korun bez daně) a za tu druhou pak 509,56 EUR (asi 13 500 korun bez daně). Zatím však nevíme, jaký v nich bude rozdíl.
Těšíte se na Google Pixel 4a?
Zdroj: 9to5google.com

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi
Komentáře (4)