TOPlist

Google chystá něco velkého. Uniká oficiální video o Androidu 12

uniká video o androidu 12

Už tento týden se koná vývojářská konference Google I/O, kde se bude mimo jiné hovořit také o Androidu 12 a nyní uniká oficiální video. Několik dní před oficiálním představením tak můžeme vidět spoustu detailů o nejnovějším systému.

Uniká video o Androidu 12

Video prezentuje na svém YouTube kanále světoznámý leaker Jon Prosser, který mimochodem mluví také o Pixelech 6. Nová verze nejpopulárnějšího mobilního systému nabídne poměrně výrazně přepracované uživatelské rozhraní. Nebude chybět ani podpora různých témat a celkově si bude moct uživatel přizpůsobit systém k obrazu svému. Přepracování se dočká také klávesnice, notifikace, ikony aplikací a další novinky.

Android 12 – EXCLUSIVE first *OFFICIAL* look! New design! Google I/O preview! Pixel 6 CONFIRMED!

Android 12 - EXCLUSIVE first *OFFICIAL* look! New design! Google I/O preview! Pixel 6 CONFIRMED!

Vývojáři mimochodem zapracovali také na celkové odladěnosti a animacích, takže vše působí více plynule. Americký gigant ve videu také tvrdí, že se můžeme těšit na lepší ochranu soukromí. osobně jsme na konferenci Google I/O velice zvědaví, takže můžete v příštím týdnu čekat spoustu článků okolo této události. Dle tohoto videa to totiž vypadá, že se dočkáme úplně nového Androidu, který je poměrně zásadně překopaný.

Jak se těšíte na Android 12?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)