Kuriózní únik, parametry Realme Narzo 30 Pro odhalil plakát ve výloze

Unikly informace o Realme Narzo 30 Pro

Realme příští týden pravděpodobně ohlásí sérii Narzo 30. Už teď unikly zajímavé informace o klíčovém telefonu celé řady – Realme Narzo 30 Pro. Šlo opravdu o neobvyklý únik. Obchod, ve kterém se telefony očividně brzy začnou prodávat, neměl chuť čekat na oficiální představení a už dopředu vyvěsil plakát, který odhalil hned několik informací. Plakátu si někdo všiml a zveřejnil ho na Twitteru.

Realme Narzo 30 Pro (první telefon na plakátu a 2 za ním) bude první telefon ze série Narzo, který bude podporovat 5G. Výkon telefonu dodá čipová sada MediaTek Dimensity 800U. Co se týče obrazu, můžeme se těšit na displej s plynulými 120 Hz. Zatím není ale jasné, zda půjde o LCD nebo AMOLED.

Na plakátu unikly informace nejen o Realme Narzo 30 Pro, ale i o levnější verzi Narzo 30A (na plakátu je nejdále od nás se světle modrou barvou), která podle plakátu nabídne čtvercový zadní fotoaparát. O jeho specifikacích toho zatím moc nevíme. Celý únik informací je opravdu úsměvný, v příštím týdnu se snad už oficiálně dozvíme všechny konkrétní specifikace obou telefonů.

Plakát s Realme Narzo 30 Pro

Jaké další parametry by mohly telefony nabídnout?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)