Ulefone Power Armor X11 Pro: Nový drsňák s 8 150mAh baterií

Ulefone Power Armor X11 Pro

Společnost Ulefone, která je známá zejména díky výrobě odolných mobilních telefonů, do nichž v rámci série Power Armor dává i nadstandardně velké baterie, začala oficiálně prodávat další takový kousek. Novinka Power Armor X11 Pro se pyšní nejen standardy odolnosti IP68/IP69K a MIL-STD-810G, schopností natáčet pod vodou, programovatelným tlačítkem či systémem Android 12, ale rovněž baterií s kapacitou 8 150 mAh.

Displej nového Ulefone Power Armor X11 Pro má úhlopříčku 5,45 palce, rozlišení 720 x 1 440 pixelů a jde o IPS LCD panel. O výkon tohoto telefonu se stará procesor MediaTek Helio G25, který doplňují 4 GB RAM a úložiště s kapacitou 64 GB. Focení obstarává 16MPx snímač na zádech a 5MPx fotoaparát vpředu. Nechybí technologie NFC, možnost odemykání obličejem či 3,5mm jack konektor. K dispozici je rovněž slot na kartu, jejíž maximální kapacita může být 128 gigabajtů.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Ulefone Power Armor X11 Pro se již prodává. Na AliExpressu je na pár dní za zaváděcí cenu 4 400 Kč. K telefonu se dá rovnou přiobjednat i ochranný obal.

Jak se vám líbí odolné telefony?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)