Video: Výroba UleFone Armor 12 5G od krytu až po displej

UleFone Armor 12 5G výroba video

Nestává se úplně často, že by některý z producentů mobilních telefonů nechával nahlédnout do svého výrobního procesu. Tím máme na mysli detaily z kompletace jednotlivých součástek, připojování elektronických obvodů nebo třeba přilisování displeje. Když už někdo něco ukáže, jde o malý útržek, který ukazuje na nějakou oslavovanou novinku. Pak jsou tu ale i firmy jako čínský UleFone, který pohled pod pokličku rád poskytne. Naposledy společnost vypustila video, na kterém je vidět výroba modelu UleFone Armor 12 5G.

Ve více než minutovém videu je vidět proces kompletace od prázdného zadního krytu až po zatavování obrazovky či usazování fotoaparátů. Vidět jsou také některé procesy, které se provádějí v rámci výstupní kontroly. Firma UleFone pochopitelně nemá velký důvod něco skrývat, nemá v ruce žádné velké množství patentů nebo tajných postupů. I tak je příjemné, když se výrobce o podobné záběry podělí.

How is Ulefone Armor 12 5G Made in the Factory?

How is Ulefone Armor 12 5G Made in the Factory?

Konkrétně UleFone Armor 12 5G je odolný mobil s poměrně běžným designem. Láká například na procesor MediaTek Dimensity 700, standardy ochrany IP69K a MIL-STD-810G, paměťovou kombinaci 8/128 GB nebo čtveřici zadních foťáků v čele se 48mpx senzorem. Cena je v přepočtu cca 8 600 Kč.

Co vás ve videu nejvíce zaujalo?

Zdroj: YT

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)