Úkoly Google zavádí funkci pro uživatele ze staré školy

Google Úkoly tisk

Moderní online či mobilní kancelářské nástroje jsou oblíbené hlavně díky pohodlnosti při sdílení, upravování či zálohování. Současně ale samozřejmě existují situace, kdy je potřeba do jejich používání vnést “old school” prvek. Příkladem budiž touha jednou za čas něco fyzicky vytisknout, abyste to někomu mohli předat z ruky do ruky, nebo to mít ve větším formátu na očích. To se týká například i seznamu úkolů nebo připomínek. Tedy náplně Google služby Úkoly, která aktuálně právě možnost tisku zavádí.

Úkoly Google tisk ukázka

Tisk Úkolů je nově možné spustit na desktopu v Kalendáři, Dokumentech, Gmailu nebo na Disku. Slouží k tomu nové tlačítko umístěné v menu ukrytém pod třemi tečkami. Zavádění funkce bylo odstartováno 23. června a může trvat až patnáct dní. Je dostupná pro uživatele kancelářského balíku Google Workspace i staršího G Suite a také běžné majitele Google účtu. Služba i aplikace Úkoly v poslední době neměly moc pozornosti vývojářů, takže je otázkou, co dalšího s nimi Google plánuje.

Používáte Úkoly Google? K jakým účelům?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)