Hurá? Twitter by mohl mít do konce roku nového šéfa

Twitter nový šéf do konce roku Elon Musk

Od doby, kdy miliardář Elon Musk převzal otěže společnosti Twitter, potýká se firma i stejnojmenná sociální síť s jeho často překvapivými či ne úplně uváženými strategickými rozhodnutími. Šlo a nebo stále jde například o nastavení prémiového režimu Twitter Blue, blokování uživatelů za nejasných podmínek, odříznutí některých technologických partnerů nebo obecné stanovení pravidel s ohledem na svobodu slova. Období nebývalého chaosu by mohlo ještě před koncem letošního roku skončit dosazením nového šéfa.

Twitter
Twitter

“Potřebuji stabilizovat organizaci a ujistit se, že je finančně zdravá a že je jasně stanoven produktový plán. Odhaduji, že pravděpodobně ke konci roku by bylo dobré načasování najít někoho jiného, kdo by společnost vedl,” řekl Musk prostřednictvím video spojení na akci World Government Summit v Dubaji.

Vyjádření přichází nejen po období překotných změn, ale také po několika vyzývavých až humorných příspěvcích amerického miliardáře. Na své síti se například narovinu zeptal, zda by měl z pozice CEO odstoupit. V anketě s více než 17 miliony respondentů to přišlo téměř šesti z deseti uživatelů jako dobrý nápad. Musk následně publikoval fotku svého psa jako údajného nového CEO nebo napsal, že nový šéf bude dosazen, až najde někoho dostatečně šíleného na to, aby to dělal.

Jak se vám zatím (ne)líbí vedení Twitteru Elonem Muskem?

Zdroj: The Verge

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)